czstrecha, stresna krytina en de
SATJAM-ARAD-01-big.png
Technické parametry
SATJAM Arad Premium

SATJAM-ARAD-tabulka.png
* Jednomodulová taška
  pro šachovnicové založení


Výjimečná krytina
se skrytým kotvením
Střešní krytina SATJAM Arad Premium
 

Moderní maloformátová krytina, vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou PURMAT®, patřící do povrchové třídy Extra. Tyto vysoce odolné povrchové úpravy zajišťují nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození. SATJAM Arad Premium najde využití na střechách s minimálním sklonem od 9°. Arad Premium není vhodný na původní střešní konstrukce, které nejsou dokonale srovnány do roviny. Dále jeho použití není vhodné na střešní roviny se spádnici delší než 6 m a tam, kde je velké množství střešních oken a jiných prostupů a tam, kde je velké množství nároží a úžlabí.

 

1. Tvar krytiny
Intenzivní práce nad konečným vzhledem krytiny přinesla ovoce v podobě zcela nového, originálního designu, který dokonale prezentuje vaši střechu. Prolis pod ostrým úhlem upravuje nejen estetiku krytiny, ale zvyšuje její tuhost.

 
NIAGARA-ARAD-detail-krytiny.png
 

2. Kotvení krytiny
Zcela nový systém bez viditelných kotevních prvků ovlivňuje estetiku, ale i funkčnost. Krytina není v ploše nikde perforována, což má příznivý vliv na životnost. Kotevní otvory jsou v krytině připraveny již při výrobě, což zjednodušuje práci pokrývačů, ale zároveň eliminuje možnost vzniku chyb při montáži. Založení krytiny na přesně tvarované startovací liště zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany. Montážní návod na stažení zde.

 
SATJAM-ARAD-kotveni.png
 

3. Formát a hmotnost krytiny
Jedno a dvou modulové šablony jsou zárukou snadné manipulace, nízké odpadovosti při montáži a nízkých nákladů na přepravu. Dokonalé balení výrobků zajišťuje snížení rizika poškození během transportu a manipulace na stavbě.

 
SATJAM-ARAD-transport.png
 

4. Povrchové úpravy a barvy
Krytina je dodávána v povrchové úpravě PURMAT®.

Povrchová úprava PURMAT® se zárukou až 30 let

Povrchová úprava pro střešní krytiny a trapézové profily Purmat® byla vyvinuta koncernem ArcelorMittal exkluzivně pro naši společnost. Purmat® svými parametry významně doplňuje řadu dostupných povrchových úprav, protože jde o kvalitní polyuretanový povlak v tloušťce 50 mikrometrů. Zaručuje vysokou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a UV záření. Na výběr je z pěti barevných provedení. satjam-arad-premium-purmat

 

Zobrazení barev závisí na aktuálním nastavení monitoru a má pouze orientační charakter. Při konečném výběru barvy pro vaši střechu si vyžádejte vzorník barev SATJAM, který je k dispozici u prodejců.

 

 

5. Základní klempířské doplňky

 
SATJAM-ARAD-startovaci-lista.jpg SATJAM-ARAD-hrebenac.jpg SATJAM-ARAD-lista-horni SATJAM-ARAD-lista-dolni.jpg
SATJAM-ARAD-okapni-plech.jpg SATJAM-ARAD-uzlabi.jpg SATJAM-ARAD-oplechovani.jpg SATJAM-ARAD-zachytavac.jpg
SATJAM-ARAD-narozi.jpg SATJAM-ARAD-kout.jpg SATJAM-ARAD-plech.jpg SATJAM-ARAD-zachytavac.jpg