czstrecha, stresna krytina en de

Jarní akční nabídka!

01.04.2016

Dovolujeme si Vám nabídnout akční ceny na střešní krytiny včetně mnoha dalších výhod na okapový systém NIAGARA a trapézové plechy.

Jako novinku nyní nabízíme naši unikátní krytinu se skrytým kotvením Arad Premium v produktovém materiálu PUREXTMnyní za bezkonkurenční zaváděcí cenu 299,00Kč/m2bez DPH. Více informací zde.

Dalším premiovým materiálem, který nyní nabízíme je Alumat slitina hliníku. Tento materiál nabízíme pro střešní krytiny Satjam Roof a Grande, dále pak pro Satjam Rapid a trapézové plechy SAT18N a SAT35. Vyjmečný materiál za vyjmečnou cenu - nyní již od 288,00Kč/m2bez DPH. Více informací zde.  

Pro jarní sezónu nabízíme akční zvýhodnění formou difuzní folie ke střeše ZDRAMA:

V termínu do 30. 6. 2016 můžete využít akční nabídku, při níž zákazníci, kteří odeberou alespoň 100 m2 střešní krytiny SATJAM (Roof, Grande, Bond, Rapid, Arad, Šindel, Taurus a Rombo) včetně klempířských doplňků, mají nárok na 75 m2 difuzní fólie SATJAMFOL WI 135g/mzdarma! Pozor, fólie musí být v daném množství součástí objednávky – bude na ni poskytnuta 100% sleva. Požadavek na folii zdarma musí být specifikován v zaslaných objednávkách, dodatečné poskytnutí tohoto zvýhodnění není možné.

Veškeré akční ceny naleznete níže v tabulce nebo v aktualizovaném ceníku zde. 

   

Okapový systém SATJAM Niagara nabízíme se sníženou cenou !!! U tohoto materiálu se jedná o výrazné zlevnění pro žlaby Satjam Niagara ve všech nabízených barevných provedeních v oboustranné povrchové úpravě polyuretan 50 µm.

     Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob.Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost cen a akčních zvýhodnění je nově stanovena do 30.6. 2016 nebo do vyprodání zásob. 

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

 Zde uvedená prezentace zboží nemá povahu nabídky na uzavření smlouvy dle §1732 odst. 2 zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění.

 

Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.


Výstřižek.JPG