czstrecha, stresna krytina en de

Akční nabídka!

24.10.2016

Dovolujeme si Vám nabídnout akční ceny na střešní krytiny včetně mnoha dalších výhod na okapový systém NIAGARA a trapézové plechy.

Jako novinku nyní nabízíme naši unikátní krytinu se skrytým kotvením Arad Premium v produktovém materiálu PUREXTMnyní za bezkonkurenční zaváděcí cenu 299,00Kč/m2bez DPH. Platnost této zaváděcí ceny je použe do 31.12. 2016! Více informací zde.

Dalším premiovým materiálem, který nyní nabízíme je Alumat slitina hliníku. Tento materiál nabízíme pro střešní krytiny Satjam Roof a Grande, dále pak pro Satjam Rapid a trapézové plechy SAT18N a SAT35. Vyjmečný materiál za vyjmečnou cenu - nyní již od 288,00Kč/m2bez DPH. Více informací zde.  

Veškeré akční ceny naleznete níže v tabulce nebo v aktualizovaném ceníku zde. 

   

Okapový systém SATJAM Niagara nabízíme se sníženou cenou !!! U tohoto materiálu se jedná o výrazné zlevnění pro žlaby Satjam Niagara ve všech nabízených barevných provedeních v oboustranné povrchové úpravě polyuretan 50 µm.

     Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob.Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost cen a akčních zvýhodnění je nově stanovena do 31.12. 2016 nebo do vyprodání zásob. 

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

 Zde uvedená prezentace zboží nemá povahu nabídky na uzavření smlouvy dle §1732 odst. 2 zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění.

 

Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.


Výstřižek.JPG