czstrecha, stresna krytina en de

Akční nabídka březen 2017!

27.02.2017

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavé ceny na střešní krytiny z ocelového pozinkovaného plechu a slitiny hliníku včetně našeho unikátního okapového systém SATJAM NIAGARA.

Vysoce kvalitní materiál, který nyní nově nabízíme se 60-ti letou zárukou je Alumat a Alumat Stucco slitina hliníku. Tento materiál je určen pro střešní krytiny Satjam Roof a Grande, dále pak pro Satjam Rapid a trapézové plechy SAT18N a SAT35.  

Jako novinku máme v sortimentu krytinu SATJAM Trend v produktovém materiálu Alumat slitina hliníku, nyní za bezkonkurenční zaváděcí cenu 249,00Kč/m2bez DPH. Více informací zde.

Pro hliníkové krytiny Satjam Roof, Grande a Trend poskytujeme akční zvýhodnění v podobě slevy 1.000Kč na každé balení kvalitních kotvících nerezových šroubů zakoupených v přiměřeném množství k této krytině. 

Veškeré akční ceny naleznete níže v tabulce nebo v aktualizovaném ceníku zde.  

Zvýhodněné ceny na střešní krytiny z ocelového pozinkovaného plechu: tab.jpg

Zvýhodněné ceny na střešní krytiny ze slitiny hliníku:

akce hliník.JPG

Okapový systém SATJAM Niagara nabízíme se sníženou cenou !!! U tohoto materiálu se jedná o výrazné zlevnění pro žlaby Satjam Niagara ve všech nabízených barevných provedeních v oboustranné povrchové úpravě polyuretan 50 µm.

     Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost akčních cen je stanovena do 30. 4. 2014 nebo do vyprodání zásob.Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a platnost cen a akčních zvýhodnění je nově stanovena do odvolání nebo do vyprodání zásob. 

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

 Zde uvedená prezentace zboží nemá povahu nabídky na uzavření smlouvy dle §1732 odst. 2 zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění.

 

Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.Žádeje vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.


SATJAM-banner-480×300-px.jpg