x

Střešní krytina SATJAM TP26 Express

Střešní krytina SATJAM TP26 Express - ocel

kóta prodejní název TP26 Express
symbol TP26
  tloušťka 0.5 mm
A stavební šířka 1 090 mm
B výška profilu 26 mm
hmotnost na m2 cca 4,3 kg
max. výrobní délka 4 000 mm
min. výrobní délka 1 000 mm
sklon použití od 30°

Střešní krytina TP26 Express

Novinkou v nabídce společnosti SATJAM je krytina s označením TP26 Express. Vzhledově připomíná aktuálně nejprodávanější krytinu SATJAM Rapid, ale vzhled je tim jediným, co mají Express s Rapidem společného. Stejný pohledový efekt vytvářejí u Expressu nízká žebra, která imitují stojatou drážku. Nejde však o krytinu typu „klik“, takže pokládka je jednodušší. Přidaná drobná mikroprofilace v ploše vzhled krytiny ještě víc ozvláštňuje a pomáhá eliminovat důsledky přirozené dilatace ocelového materiálu.

A teď to hlavní, co je potřeba u krytiny SATJAM TP26 Express zdůraznit. Přes svůj atraktivní vzhled se jedná o ekonomickou krytinu, určenou primárně na doplňkové stavby. Díky tomu budou stodoly či garáže tvořit harmonický celek s rodinným domem, krytým reprezentativní krytinou Rapid. Ovšem za příznivou cenu a s rychlou montáží. Určení krytiny SATJAM TP26 Express se promítá do jejích limitujících výrobních parametrů, kterými jsou pouze ocelová varianta a maximální výrobní délka 4 metry.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM TP26 Express?

1. Nízká hmotnost

Až 20× nižší než u klasických těžkých střešních krytin. Krytina TP26 Express v ocelovém provedení váží cca 4,3kg/m2. Nízká hmotnost krytiny umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samotného počátku.

2. Design střechy

Vzhledově krytina TP26 Express připomíná aktuálně nejprodávanější krytinu SATJAM Rapid. Stejný pohledový efekt vytvářejí u Expressu nízká žebra, která imitují stojatou drážku. Přidaná drobná mikroprofilace v ploše vzhled krytiny ještě víc ozvláštňuje a pomáhá eliminovat důsledky přirozené dilatace ocelového materiálu.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

4. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

 

Technické údaje

Krytina SATJAM TP26 Express je vyráběna v pásech o celkové délce 1000 až 4 000 mm. Střešní krytina TP26 Express je vyráběna míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Krytina se vyrábí ve stavební šířce 1090 mm. Pokládá se na laťování za použití viditelného kotvení ideálně šrouby TORX a lze ji použít od sklonu střechy 30°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.

 

Příslušenství střešní krytiny SATJAM TP26 Express

Nastavení cookies