x

SATJAM Trend

Střešní krytina SATJAM Trend - ocel

Tloušťka krytiny 0,5 mm
Celková šířka (A) 1 206 mm
Stavební šířka (B) 1 150 mm
Délka tašky (C) 350 mm nebo 400 mm
Výška odskoku (D) 20 mm
Min. délka krytiny 820 mm
Max. délka krytiny 6 070 mm
Hmotnost 4,7 kg/m2
Min. sklon použití 10°
 

Střešní krytina SATJAM Trend - hliník

Tloušťka krytiny 0,6 mm
Celková šířka (A) 1 206 mm
Stavební šířka (B) 1 150 mm
Délka tašky (C) 350 mm
Výška odskoku (D) 20 mm
Min. délka krytiny 820 mm
Max. délka krytiny 3 620 mm
Hmotnost 2,0 kg/m2
Min. sklon použití 10°

Možné povrchové úpravy:

Střešní krytina SATJAM Trend

Pěkná střecha s dlouhou životností nemusí stát mnoho! Pro všechny zájemce o krytinu s tradičním vzhledem a vysokou kvalitou při nízké ceně jsme připravili ekonomické řešení – SATJAM Trend. Vybírat můžete z celé řady barevných provedení a materiálů.

Využití střešní krytiny SATJAM Trend

Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Trend?

1. Nízká hmotnost

Až 20× nižší hmotnost než u klasických těžkých střešních krytin umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.

2. Vysoká kvalita materiálu

Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou, je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je například ArcellorMittal. U hliníkového provedení nakupujeme svitky pro výrobu krytiny Trend u norského producenta Hydro Norsk. Krytina SATJAM Trend jako jediná z našeho portfolia není dodávána s ochrannou krycí folií.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Díky široké nabídce barevných provedení lze sladit krytinu s fasádou a ostatními stavebními prvky. U hliníkového provedení nabízíme červenou, hnědou, šedou a černou barvu. Více informací zde.

4. Dlouhá životnost

Dlouhá životnost krytiny garantuje nízké nároky na údržbu střešní krytiny. Více informací zde.

5. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém

Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních fólií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiélu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

Technické údaje
Lehké střešní krytiny SATJAM Trend jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6 070mm (u hliníkového provedení Alumat max. 3 620mm), na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii je možné u této krytiny měnit délku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Minimální sklon střechy je 10°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.
Montážní návod ke stažení zde.

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Trend opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

Příslušenství střešní krytiny SATJAM Trend

Nastavení cookies