x

Webinář SATJAM

0ec8ea59-2d86-4585-ba92-de3117ac1e6c.JPG
09.02.2021

Novinky a technické a obchodní informace pro sezónu 2021

 

V pátek 5. 2. 2021 proběhl webinář SATJAM, který byl zaměřen na novinky a technické a obchodní informace pro sezónu 2021.

Webinář jsme vysílali živě a pro ty z Vás, kteří živý přenos nestihli, máme k dispozici záznam na našem Youtube kanálu. Konkrétní obsah webináře naleznete pod videem.

 

 

Témata:

1) Novinka v sortimentu – střešní krytina SATJAM Flat

2) Satjam Rapid – nejčastější chyby při montáži a jak se jim vyhnout. Dilatace krytiny, eliminace hlučnosti, správný podklad pod krytinu atd.

3) Komponenty pro pochůznost střech – lávky, žebříky, stupně

4) Nový web, nový katalog, orientace v rozdělení produkčních materiálů

5) Obchodní informace a služby zákazníkům

6) Skladování plechů a rizika spojená se špatným skladováním

 

Bude představena nová moderní plochá maloformátová střešní krytina včetně základních montážních pravidel. U krytiny SATJAM Rapid budou popsány nejčastější chyby při realizaci a vysvětleny postupy jak se těmto chybám vyhnout. Správně navržené a namontované prvky pro pochůznost střech jsou základem bezpečného pohybu po střechách v rámci údržby, revizí a kontrol. Proto bude připomenut sortiment a systém montáže těchto prvků. V rámci obchodních informací bude představen nově spuštěná web, nové katalogy a aplikace, které zjednodušují práci s našimi výrobky. Budou také vysvětleny některé pojmy a popsány služby poskytované našim zákazníkům. Podmínkou dobré funkčnosti a dlouhé životnosti je i správný postup při skladování našich výrobků, proto budou vysvětlena i základní pravidla skladování a rizika spojena s jejich nedodržením.