x

SATJAM opět získal ocenění ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU

česká kvalita.png
06.09.2021

Kvalita výrobků SATJAM není náhoda - certifikaci získávají opakovaně

Společnost SATJAM získala v roce 2012 jako první z výrobců střešních krytin v České republice ocenění „ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU“. Od té doby se tímto prestižním označením pyšní její velkoformátové taškové krytiny SATJAM RAPID, SATJAM ROOF a SATJAM GRANDE. Z maloformátových krytin je to SATJAM BOND Metalic a u trapézových plechů to byl SAT18, SAT35, SAT40 a SAT50. V roce 2015 a 2018 opakovaně udělené ocenění potvrdilo platnost stávajících certifikátů a v roce 2018 se ocenění nově rozšířilo také o velkoformátovou tašku SATJAM TREND a o trapézové profily SAT18 N a SAT40 N.

Letos po dalších třech letech proběhla nová certifikace, která znovu potvrdila, že i v roce 2021 si všechny jmenované krytiny ocenění „ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU“ zaslouží. Právo používat toto označení až do roku 2024 kromě toho získala i novinka SATJAM RAPID DeLuxe. Jedná se o vylepšenou variantu oblíbené velkoformátové krytiny, která je alternativou klasických falcovaných krytin. Provedené úpravy ještě víc zvyšují komfort už tak jednoduché montáže pomocí zacvakávacích zámků, a také zlepšují užitné parametry krytiny. SATJAM RAPID DeLuxe je zkrátka oblíbená krytina dovedená k dokonalosti.

Program ČESKÁ KVALITA vznikl v roce 2002 s cílem chránit spotřebitele před neověřenými a zavádějícími značkami. Byl sestaven systém, díky kterému se zákazníci lépe vyznají v nabídce, protože vědí, které zboží je zaručeně kvalitní. K orientaci slouží vytvořené důvěryhodné značky, udělované jen po přísném a nezávislém ověřování kvality, která navíc musí být dodržována dlouhodobě. Věrohodnou značkou programu ČESKÁ KVALITA pro stavební výrobky je OSVĚDČENO PRO STAVBU. Tento certifikát informuje spotřebitele, že výrobek je vhodný pro zabudování do stavby na území České republiky a zaručeně přispěje k bezpečnosti a kvalitě stavby.

Aby výrobky SATJAM získaly osvědčení kvality, musely projít náročným certifikačním procesem. Během něj byla posuzována jejich vhodnost pro použití ve stavbě podle Stavebního zákona č.183/2006 Sb. a ostatních technických předpisů. Všem požadavkům s úspěchem opakovaně vyhověly a deklarovaly tím cíl společnosti SATJAM, kterým je spokojený zákazník s kvalitní střechou nad hlavou.

Nastavení cookies