x

Krytina SATJAM Rapid DeLuxe bodovala v soutěži Zlatá taška

IMG_3130.JPG
18.03.2022

Na veletrhu Střechy Praha 2022 získala společnost SATJAM ocenění za krytinu SATJAM Rapid DeLuxe, AluFalc®, a to v silně obsazené soutěži Zlatá taška o nejlepší exponát veletrhu. Odborná porota tím jen potvrdila platnost už dřívějších kladných hodnocení této výjimečné krytiny.

K zásadním změnám inovované velkoformátové střešní krytiny patří zvětšení perforace pro skryté kotvení. Žádoucí rovinný vzhled zajistí také přidané náběhy v blízkosti zámků, které dokáží eliminovat napětí v krytině způsobené drobnými nepřesnostmi podkladu. Nový tvar zámků zase zajišťuje lepší kluznost v místě spojů, což ocení především realizační firmy. Oproti tomu čtyři nové varianty profilace plechu vychází vstříc investorům, kterým dávají větší prostor pro splnění jejich představ o vzhledu nové střechy.

Nelze na tomto místě nezmínit AluFalc®, prémiový materiál, ze kterého se krytina SATJAM Rapid DeLuxe vyrábí. Jedná se o jakostní plech válcovaný ze slitiny hliníku, manganu a hořčíkuv tloušťce 0,7 mm. Pojistkou kvality je pak povrchová úprava na bázi matného polyuretanu, která posiluje všechny zmíněné benefity základního materiálu a prodlužuje jeho životnost. Kromě hladké varianty AluFalc® je v nabídce i provedení AluFalc® Stucco s jemně strukturovaným povrchem.  

Nadstandardně dlouhá poskytovaná záruka v délce 60 let je výrazem jistoty společnosti SATJAM, že spotřebitelům nabízí opravdu kvalitní výrobek. Kvalitu koneckonců potvrdila udělená certifikace ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU, kterou krytina SATJAM Rapid DeLuxe v loňském roce obdržela.  

Jak už bylo řečeno v úvodu, výborně krytinu ohodnotila také porota soutěže Zlatá taška. Jejím předsedou byl letos pan Ivan Dvořák, cechmistr Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, který k udělenému ocenění dodává: „S prací na střechách mám osobní bohaté zkušenosti, takže dokážu ocenit snahu výrobce zjednodušit řemeslníkům jejich náročnou práci. Když jsme k tomu připočetli vysokou kvalitu krytiny, poskytovaný servis a samozřejmě špičkový design, tak bylo o udělení čestného uznání jednoznačně rozhodnuto.“

Nastavení cookies