x

Certifikace Česká kvalita a ocenění v soutěži Zlatá Taška

petr předání.jpg
05.03.2022

Špičková úroveň výrobků SATJAM opakovaně oceněna

Společnost SATJAM, jako vůbec první výrobce střešních krytin v České republice, získala v roce 2012 ocenění „ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU“. Od té doby se tímto prestižním označením pyšní naše velkoformátové taškové krytiny SATJAM Rapid, SATJAM Roof, SATJAM Grande a SATJAM Trend. Z maloformátových krytin je to SATJAM Bond Metalic
SATJAM opět potvrdil svou pozici výrobce prvotřídních střešních krytin a znovu získal ocenění Česká kvalita - Osvědčeno pro stavbu. Slavnostní večer, na kterém jsme významné ocenění převzali, se konal v úterý 27. listopadu 2018 ve Španělském sále Pražského hradu.
Další opakované ocenění z roku 2021 potvrdilo platnost již udělených certifikátů a nově se rozšířilo o krytinu Rapid DeLuxe a také o trapézové profily SAT18, SAT18 N, SAT35, SAT40, SAT40 N a SAT50. Jmenované výrobky patří k tomu nejlepšímu, co se pro stavebníky vyrábí v České republice.


Krytina SATJAM Rapid DeLuxe také bodovala v soutěži Zlatá taška 2022
Na veletrhu Střechy Praha 2022 jsme získali ocenění za krytinu SATJAM Rapid DeLuxe, AluFalc, a to v silně obsazené soutěži Zlatá taška o nejlepší exponát veletrhu. Odborná porota tím jen potvrdila platnost už dřívějších kladných hodnocení této výjimečné krytiny. Předsedou poroty byl letos pan Ivan Dvořák, cechmistr Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, který k udělenému ocenění dodává: „S prací na střechách mám osobní bohaté zkušenosti, takže dokážu ocenit snahu výrobce, zjednodušit řemeslníkům jejich náročnou práci. Když jsme k tomu připočetli vysokou kvalitu krytiny, poskytovaný servis a samozřejmě špičkový design, tak bylo o udělení čestného uznání jednoznačně rozhodnuto.“


Držáky solárních panelů SATJAM Solar oceněny v soutěži Zlatá taška 2023
Rovněž na veletrhu Střechy Praha 2023 jsme získali čestné uznání v soutěži Zlatá taška. Tentokrát byl oceněn náš unikátní držák solárních panelů SATJAM Solar.

Unikátní držák SATJAM Solar DSS.CWL je určený pro uchycení nosných rámů fotovoltaických i teplovodních solárních systémů - nekotví se do podkladu, ale do samotné krytiny. Toto řešení zabezpečí, že kolem kotevního prvku nedochází k dilataci krytiny, jako je tomu u prvků prostupujících krytinou. Drobné posuny krytiny totiž mohou otvor pro kotevní prvek zvětšit, takže přestane těsnit a do budoucna se stane zdrojem problémů.

IMG_4049.jpg

Nastavení cookies