x

Okapový systém SATJAM Niagara na zimu sundávat nemusíte!

placeholder
03.07.2013

Okapový systém SATJAM Niagara disponuje řadou výhod, mezi nimiž dominují především dlouhá životnost, minimální nároky na údržbu, velmi nízká roztažnost a vysoká odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Osm barev umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny

Okapový systém SATJAM Niagara disponuje řadou výhod, mezi nimiž dominují především dlouhá životnost, minimální nároky na údržbu, velmi nízká roztažnost a vysoká odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Osm barev umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny. Okapový systém SATJAM Niagara je kompletním systémem pro odvodňování střech.

Díky jednoduchosti montáže, kompletnosti prvků systému, kvalitě zpracování, trvanlivosti, barevnosti a cenové dostupnosti se hodí téměř pro každou střechu, ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci střechy stávající. Hloubka žlabů a jejich konstrukce navíc umožňují bezproblémový odvod vody i při přívalových deštích, aniž by docházelo k přetékání žlabů.     

Jednotlivé prvky systému jsou vyráběny z pozinkované oceli nejvyšší jakosti, s jedinečnou oboustrannou povrchovou úpravou tvořenou vysoce kvalitním polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm. Díky použití těchto materiálů získáváte jistotu pevnosti okapů, stálobarevnosti a odolnosti vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům i dlouhou životnost.

Za zmínku stojí i propracovaný systém nosných prvků (háků a stagů), které se dají nakombinovat tak, aby byly splněny požadavky na únosnost systému při zabudování v různých sněhových oblastech při různých sklonech střech, ať jsou střechy osazeny sněhovými zábranami nebo nikoliv. Množství a rozmístění jednotlivých háků a stagů je stanoveno tabulkami, které byly zpracovány na základě statického výpočtu a jsou součástí jedinečného montážního návodu Satjam Niagara, který je součásti katalogu „Okapový systém Niagara“.

Tento katalog s montážním návodem Satjam Niagara si můžete stáhnout zde.