x

Ukončení motivačním programu Bonus SATJAM a informace o novém programu CCS bonus SATJAM

SATJAM-banner-637x524-px-Bonus-07_2017.jpg
31.07.2017

dovolte nám Vás informovat o změnách v našem motivačním programu Bonus SATJAM.
Dlouhodobě nabízíme klempířům a pokrývačům věrnostní program Bonus SATJAM. V uplynulých dvou letech jsme do něj přidali i několik akčních nabídek, které umožnily proměnit nasbírané bonusové body za kredit na pohonné hmoty. Zjistili jsme, že tato forma je pro velkou většinu z Vás atraktivnější. Zároveň docházelo k problematickému plnění programu u e-shopů www.naradi.cz a www.pracovniodevy.cz . Na sklonku září tak původní program zcela ukončíme. Již od 1. září ale poběží registrace do nového programu CCS Bonus SATJAM, jehož princip zůstane v podstatě shodný, ale je podstatně jednodušší na ovládání a využívání.

Co se tedy s programem Bonus SATJAM bude dít:

Do 31. srpna 2017 se budou body připisovat v původním programu. Všechny body nasbírané ve starém bonusovém programu musíte vyčerpat do 30. září 2017. Doporučujeme ve starém programu vyčerpat všechny body formou CCS karty, která je aktuálně zařazena i v nabídce e-shopů www.naradi.cz a www.pracovniodevy.cz – čerpání starého bonusu touto formou proběhne bezproblémově.

Od 1. září 2017 budete moci body začít připisovat do nového programu. Princip fungování se nebude lišit od původního programu, ale plnění bonusu bude probíhat výhradně CCS kartami. Do nového programu se nejprve musíte zaregistrovat na www.satjam.cz/bonus. Z technických důvodů nelze registrační údaje ani nevyčerpané body převést z původního programu. Současné rozhraní pro čerpání bodů zůstane funkční až do 30. září 2017.

Body nasbírané během září musíte uplatňovat již v nové verzi programu CCS Bonus SATJAM.

Přestože princip nového programu CCS Bonus SATJAM zůstane shodný, sbírání a čerpání bodů se zjednoduší:

Nově budou záruční listy přiložené u střech SATJAM obsahovat kódy bonusového programu pouze tehdy, pokud zakázka splňuje minimální počet bodů pro čerpání bonusu (stávající systém vinou funkčního omezení obsahoval kódy vždy, i když nebyly platné).

Nově připravujeme jednoduchou mobilní aplikaci pro platformu Android. V ní si jednotlivé kódy na své konto připíšete přímo na stavbě.

Čerpání bodů oproti starému bonusovému programu bude hračka – jen v systému označíte jednotlivé zakázky a CCS karta s kreditem bude na cestě k Vám. O stavu věrnostních bodů budete mít lepší přehled. V případě, že si body budete na svém kontě střádat, měsíc před exspirací bodů Vás systém automaticky upozorní e-mailem na hrozící propadnutí bonusu.

Věříme, že pro Vás nový formát CCS Bonus SATJAM bude zajímavější, snadnější pro užívání a lépe vyhoví Vašim potřebám. Podrobnější informace a přesné podmínky včas zveřejníme.

Nastavení cookies