x

Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu

4E0A4544.jpg
05.12.2018

Špičková úroveň výrobků SATJAM opakovaně oceněna

Opět jsme potvrdili svou pozici výrobce prvotřídních střešních krytin a znovu jsme získali ocenění Česká kvalita - Osvědčeno pro stavbu. Slavnostní večer, na kterém jsme významné ocenění převzali, se konal v úterý 27. listopadu 2018 ve Španělském sále Pražského hradu.

Společnost SATJAM, jako vůbec první výrobce střešních krytin v České republice, získala v roce 2015 ocenění „ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU“. Od té doby se tímto prestižním označením pyšní naše velkoformátové taškové krytiny SATJAM Rapid, SATJAM Roof, SATJAM Grande a SATJAM Trend. Z maloformátových krytin je to SATJAM Bond Metalic. Opakované ocenění z roku 2018 potvrdilo platnost již udělených certifikátů a nově se rozšířilo také na trapézové profily SAT18, SAT18 N, SAT35, SAT40, SAT40 N a SAT50. Jmenované výrobky patří k tomu nejlepšímu, co se pro stavebníky vyrábí v České republice.

Program ČESKÁ KVALITA vznikl v roce 2002 jako reakce na sílící potřebu chránit spotřebitele. Na trhu se totiž ve stále větší míře začaly objevovat neověřené a zavádějící značky. Byl proto sestaven systém, díky kterému se zákazníci lépe vyznají v nabídce, protože vědí, které zboží je zaručeně kvalitní. K orientaci jim slouží nově vytvořené důvěryhodné značky, udělované jen po přísném a nezávislém ověřování kvality, která navíc musí být dodržována dlouhodobě.

Společným rysem všech značek v programu ČESKÁ KVALITA je splnění čtyř  základních podmínek:

1. Výrobek musí mít v porovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu.

2. Kvalitu musí ověřit nezávislá akreditovaná zkušebna.

3. Dodržování kvality musí být průběžně kontrolováno.

4. Musí být kontrolována spokojenost zákazníků.

 

Díky uvedeným principům jsou značky ČESKÉ KVALITY protipólem všem pseudoznačkám, které jen matou zákazníky. Serióznost programu ČESKÁ KVALITA podtrhuje podpora vlády České republiky a zařazení do programu Národní cena kvality České republiky.

Věrohodnou značkou programu ČESKÁ KVALITA, určenou pro stavební výrobky, je OSVĚDČENO PRO STAVBU. Tento certifikát informuje spotřebitele, že výrobek je vhodný pro zabudování do stavby na území České republiky a že zaručeně přispěje k bezpečnosti a kvalitě stavby.

Aby výrobky SATJAM získaly osvědčení kvality, musely projít náročným certifikačním procesem. Během něj byla posuzována jejich vhodnost pro použití ve stavbě podle Stavebního zákona č.183/2006 Sb. a ostatních technických předpisů. Všem požadavkům s úspěchem vyhověly a deklarovaly tím náš cíl, kterým je spokojený zákazník s kvalitní českou plechovou střechu nad hlavou.

Svou prvotřídní kvalitu výrobky SATJAM při všech periodických inspekcích potvrdily a opakovaně získaly právo značku ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU používat.

Nastavení cookies