czstrecha, stresna krytina en de
SATJAM-ROMBO-01-big.png
Technické parametry
Střešní taška RP555 ocel satjam-rombo-tabulka-555
Střešní taška RP345 ocel/hliník satjam-rombo-tabulka-345
Střešní taška RP245 ocel satjam-rombo-tabulka-245

SATJAM Rombo Premium

Nejnovější typ moderní maloformátové krytiny klasického čtvercového tvaru kladené na koso, nabízející alternativu k vlákno-cementovým krytinám. SATJAM Rombo Premium vyrábíme z vysoce jakostního ocelového pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou na bázi matného polyuretanu s označením Purmat® 50 μm nebo levnější alternativa hrubozrnný satmat 35 μm. Nově vyrábíme variantu Rombo Premium 345 také z kvalitního norského hliníku v hladkém provedení Alumat. Tři nabízené rozměrové řady krytiny jsou zárukou toho, že lze pokrýt každý rozměr i tvar střešního pláště vysoce estetickým způsobem. Konstrukce šablon zajišťuje dokonalou funkčnost i v náročném podhorském a horském prostředí. Pět základních nabízených barev – višňová, hnědá, cihlová, grafitová šedá a černá, jistě uspokojí náročné požadavky uživatelů.


Barvené provedení

satjam-rombo-barva-visnovasatjam-rombo-barva-hnedasatjam-rombo-barva-cernasatjam-rombo-barva-cihlovasatjam-rombo-barva-grafitova

 

 

Zobrazení barev závisí na aktuálním nastavení monitoru a má pouze orientační charakter. Při konečném výběru barvy pro vaši střechu si vyžádejte vzorník barev SATJAM, který je k dispozici u prodejců.

Krytina mnoha podob

Krytina SATJAM Rombo Premium ve všech třech variantách je určena pro pokládku na bednění. Tomuto způsobu kladení je přizpůsobena konstrukce zámků a kotvení. Každá šablona je osazená čtyřmi zámky, dvěma vnitřními na spodní straně a dvěma vnějšími na straně horní. Ve vnějších zámcích jsou připraveny prolisy pro osazení příponek. Krytina se k podkladu kotví právě pomocí těchto příponek, které se upevňují vruty. Systém zámků a příponek zajišťuje přesné osazení a dokonalé ukotvení každé šablony a tím i dokonalou funkčnost střešního pláště jako celku. Pro osazení prvních šablon u okapové hrany jsou připraveny startovací šablony trojúhelníkového tvaru se zámkem, který se nasouvá na okapnici. SATJAM Rombo Premium najde využití na střechách s minimálním sklonem od 22°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu. Montážní návod ke stažení zde.

ROZMĚR STŘEŠNÍCH KRYTIN

satjam-rombo-vykres

KOMPONENTY SYSTÉMU

satjam-rombo-startovaci-taska555satjam-rombo-startovaci-taska345satjam-rombo-startovaci-taska245satjam-rombo-kotavasatjam-rombo-Hrebenacsatjam-rombo-Hrebenacsatjam-rombo-Hrebenac-pulkulatysatjam-rombo-startovaci-okapova-listasatjam-rombo-odvetravaci-taskasatjam-rombo-uzlabisatjam-rombo-zavetrna-listasatjam-rombo-stenovy-koutsatjam-rombo-oplechovani-ke-zdisatjam-rombo-stenove-narozisatjam-rombo-stenove-narozi