x

Satjam Grande

malé Grande.JPG
19.02.2014

Sháníte spolehlivý a lehký střešní systém pro různé typy střech? Objevte výhody produktu Satjam Grande – moderní plechové střešní krytiny s univerzálním použitím. Tuto kvalitní velkoformátovou krytinu charakterizuje mohutný oblouk a svým tvarem Satjam Grande připomíná klasickou románskou tašku. Využít tento unikátní střešní plášť je možné na novostavbách rodinných domů, rekonstrukcích střech, včetně budov v historické zástavbě. Výrobce vychází zákazníkům vstříc širokou škálou barev a povrchových úprav. Novinkou je prvotřídní materiál, kterým je slitina hliníku, manganu a hořčíku (Alumat nebo Alumat Stucco). K přednostem nového materiálu, který se zatím používá výhradně k výrobě krytiny Satjam Grande nebo Roof, patří extrémní odolnost, nízká hmotnost a dlouhá trvanlivost. Pokud si pořídíte střechu Satjam Grande, bude vám poskytnuta záruka v délce až 40 let (rozšířená záruka Satjam Záruka Plus platí pouze v případě registrace na www.satjam.cz).

Jednoduchá a rychlá montáž

Střecha Satjam Grande je dodávána společně s dalšími střešními doplňky, jako jsou například hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy, originální spojovací materiál nebo okapový systém. Vše vám tedy bude dodáno jako kompletní celek. S lehkou a odolnou střešní krytinou Satjam Grande ušetříte i na montážních nákladech – její montáž je jednoduchá, rychlá a tím i cenově dostupnější. Zkrátit dobu montáže a současně eliminovat odpad umožňuje výroba střešního systému na zakázku. Pro perfektní provedení střechy je ale nutné mít potřebné znalosti, zručnost, zaškolení a předepsané vybavení. Vyplatí se proto využít služeb a nabídky ověřených montážních firem.  

 

Způsob, jak dělit krytinu

Velkoformátové střešní krytiny Satjam Grande jsou dodávány v pásech (do 6 m), z hlediska snazší manipulace a jednoduchého transportu je ideální délka do 4,5 metru. Krytiny z lakovaných plechů lze dělit elektrickou prostřihavačkou, případně elektrickými nůžkami na plech. Klasické klempířské nůžky jsou vhodné pouze pro menší úpravy. Pokud se vám při montáži plechová krytina poškodí, náprava je možná. Opravu doporučujeme provést co nejdříve, a to podle návodu od výrobce.        

 

Nastavení cookies