x

Satjam Arad Premium

malý arad.JPG
19.02.2014

Novinkou mezi střešními krytinami s logem Satjam je moderní plechová krytina Arad Premium. Na prestižní soutěži „O zlatou tašku 2013“ sklidila velký úspěch u odborníků a zaujala také zákazníky. Ostatně čísla hovoří jasně – v době, která stavebnictví příliš nepřeje, se prodalo více než 600 000 m² krytiny Arad Premium v rámci celého evropského trhu. Předností maloformátového střešního systému Satjam Arad Premium je prvotřídní materiál, kterým je vysoce jakostní ocelový plech, a kvalitní polyuretanová povrchová vrstva PURMAT, kterou je krytina opatřena. Imponující je inovační způsob ukotvení. Výrobce využil technologii skrytého kotvení a střešní krytina Arad Premium se proto obejde bez viditelných kotevních prvků! Plocha celé střechy je tak celistvá a dokonale vynikne její design. Navíc to, že krytina není v ploše nikde perforována, příznivě ovlivňuje její životnost.

Skutečná ozdoba vaší střechy

Výjimečná střešní krytina Satjam Arad Premium je schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Výhodou je široká škála barevného provedení, od červené, černé přes hnědou, šedou až po cihlovou barvu. Pokud si tuto střešní krytinu objednáte, dostanete produkt s velmi odolnou povrchovou úpravou a extrémní odolností proti slunci, dešti, sněhu či větru, včetně ostatních vnějších vlivů. Střešní krytina Arad Premium si dlouhodobě dokáže udržet stálou barvu, nebledne a také zdatně odolává mechanickému poškození. A rozhodně se vyplatí vědět, že v programu Satjam Záruka Plus lze využít nadstandardní záruku v délce až 30 let (rozšířená záruka Satjam Záruka Plus platí pouze v případě registrace na www.satjam.cz).

 

Nechybějí střešní doplňky

Kompletní střešní systém Satjam Arad Premium zahrnuje okapy, nadkrokevní izolaci, sněhové zábrany a další příslušenství, které ke každé střeše neodmyslitelně patří. Uživatelé jistě ocení elitní produkt, kterým je okapový systém dokonale odvádějící vodu z vašeho domu či jiné stavby. Značka Satjam vychází vstříc i pokrývačům, pro něž je tu jeden zlepšovák. Krytina Arad Premium se zakládá na precizně tvarované startovací liště, která zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany. Práce klempířů na střeše je tak snazší a navíc je omezeno riziko chyb při montáži krytiny.

 

Nastavení cookies