x

K hliníkové krytině hliníkové Žlaby ZDARMA!

Výstřižek.JPG
Soubory ke stažení
25.05.2018

Letos navíc při odběru 100 a více m2 hliníkových krytin SATJAM Roof, Grande, Rapid a Trend společně s kompletním hliníkovým okapovým systémem AluRain SATJAM Niagara 150/100 nabízíme 16 bm těchto žlabů zcela zdarma!

Žádejte u všech dobrý prodejců a realizačních firem, akci pro velký zájem prodlužujeme do 31.12. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Pro uplatnění tohoto zvýhodnění je nutné zadat požadavek přímo do Vaší objednávky. Po fakturaci zakázky bez uvedeného požadavku nelze akční bonus uplatnit dodatečně. Z účetních důvodů žlaby musíme fakturovat, ale ve stejné výši k nim dostanete 100% slevu.

Kompletní aktuální akční nabídku naleznete na odkazu zde.

SATJAM garance nejvýhodnější ceny

U vybraných produktů společnost SATJAM garantuje takzvanou „nejvýhodnější cenu“. Ta je vymezena řadou faktorů, mezi které patří kvalitní vstupní materiály od špičkových světových výrobců hliníků a oceli, široké spektrum produktových řad a jejich variant, výroba podle mezinárodní normy kvality ISO 9001, certifikace Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu, komplexní řešení střechy včetně příslušenství, zakázky zpracované na míru, vlastní doprava přímo na staveniště, odborná školení obchodních a montážních partnerů, dostupnost partnerů po celé České republice nebo nadstandardní garanční program SATJAM Záruka Plus.

Žádejte vypracování cenové nabídky a kladečského plánu ZDARMA. Více informací u obchodních zástupců nebo na obchodních střediscích SATJAM.

Zde uvedená prezentace zboží nemá povahu nabídky na uzavření smlouvy dle §1732 odst. 2 zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění.

Nastavení cookies