czstrecha, stresna krytina en de

Kariéra SATJAM

Společnost SATJAM, významný výrobce ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví, nabízí možnost pracovního uplatnění pro pracovníky na tyto pozice:

Podrobné informace ke všem nabízeným pozicím naleznete níže.

REFERENT OBCHODU
Pobočka Úvaly – Středočeský kraj

Náplň práce:

Samostatné řešení obchodních případů (nabídky, objednávky, fakturace)
Komunikace se zákazníky (telefonicky i e-mailem)
spolupráce s úseky obchodu, logistiky, nákupu a přípravy výroby

Očekáváme:

- středoškolské vzdělání
- komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni
- samostatný, svědomitý a aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí zavedené společnosti s více než dvacetiletou tradicí
- perspektivní a samostatnou práci
- přátelské prostředí malého kolektivu (na pobočce je nás celkem devět)
- odborné zaškolení
- zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- odpovídající technické zázemí
- zaměstnanecké výhody
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned

KONTAKT:
e-mail: jana.kohoutkova@satjam.cz

SKLADNÍK

pro pracoviště v Ostravě

Požadujeme:
- vyučen, SŠ
- víceletou praxi ve skladovém hospodářství
- uživatelská znalost PC
- osvědčení na VZV
- zodpovědnost, samostatnost, dobrou pracovní morálku

Pracovní náplň:
- zajištění plynulého pohybu skladovaného zboží
- příjem a expedice zboží
- koordinace skladových zásob
- příprava a provádění pravidelných inventur

Nabízíme:
- přátelské prostředí našeho kolektivu
- stravenky v hodnotě 100,-
- nástup je možný ihned/dohodou
- ohodnocení dle výsledků

KONTAKT:
tel.: 605 249 140