czstrecha, stresna krytina en de

Kariéra SATJAM

Společnost SATJAM, významný výrobce ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví, nabízí možnost pracovního uplatnění pro pracovníka na tyto pozice:

     SKLADNÍK Ostrava

pro pracoviště v Ostravě

Požadujeme:
-         vyučen, SŠ
-         uživatelská znalost PC
-         platné osvědčení na VZV
-         praxe ve skladovém hospodářství výhodou
-         dobrou pracovní morálku
-         samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:
-         práci v perspektivní společnosti
-         stravenky
-         práci v mladém kolektivu

Předpokládaný nástup: dle dohody
e-mail: petr.palyza@satjam.cz
info tel.: 605249140

SKLADNÍK Úvaly

pro pracoviště v Úvalech u Prahy

Požadujeme:

Nabízíme:

info tel.: 605248629

REFERENT  LOGISTIKY  PRO PRACOVIŠTĚ OSTRAVA

Náplň práce:

-  zpracování a koordinace interních objednávek

-  plánování a tvorba podkladů pro přepravu na střediska

-  vytváření objednávek na nákupní oddělení a na výrobní závody sídlící mimo centrálu společnosti

-  kompletování zakázek, tvorba plánů rozvozů zákazníkům včetně sledování vytíženosti vozidel

-  komunikace s řidiči a evidence doprav

-  spolupráce s úseky obchodu, nákupu a výroby

Požadujeme:

-  středoškolské vzdělání

-  komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni

-  aktivní přístup ke svěřeným úkolům

-  znalost polského jazyka výhodou

-  samostatnost, zodpovědnost, loajálnost

-  znalost práce na PC - MS Office, Internet

Nabízíme:

-  zázemí zavedené společnosti s více než dvacetiletou tradicí

-  perspektivní a samostatnou práci

-  odborné zaškolení a osobnostní rozvoj

-  dobré finanční ohodnocení

-  odpovídající technické zázemí

-  zaměstnanecké výhody

-  nástup dle dohody

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu firmy k rukám pana Homoly, nebo e-mailem :  ctirad.homola@satjam.cz