czstrecha, stresna krytina en de

Kariéra SATJAM

Společnost SATJAM, významný výrobce ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví, nabízí možnost pracovního uplatnění pro pracovníky na tyto pozice:

Podrobné informace ke všem nabízeným pozicím naleznete níže.

OBCHODNÍ REFERENT/KA / KALKULANT/KA STŘEŠNÍCH KRYTIN

Pobočka Brno

Náplň práce:
- samostatné zpracování rozpočtů materiálu pro realizace jednotlivých zakázek
- zhotovení kladečského plánu krytiny
- výpočet doplňků, prvků okapového systému, sněhových zábran apod.
- komunikace se zákazníky (přibližně 80% komunikace probíhá po e-mailu)
- úzká spolupráce s obchodními zástupci
- kontakt s výrobou pro realizaci objednávek

Očekáváme:
- středoškolské vzdělání, ideálně stavebního nebo technického zaměření
- logické, matematické uvažování
- samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- znalost AutoCadu a orientace ve stavební dokumentaci je velkou výhodou

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti s více než dvacetiletou tradicí
- perspektivní a samostatnou práci
- přátelské prostředí malého kolektivu (na pobočce je nás celkem sedm)
- odborné zaškolení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100,-
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- nástup je možný ihned/dohodou

KONTAKT:
e-mail: hana.jelenova@satjam.cz

SKLADNÍK
pro pracoviště v Ostravě

Požadujeme:
- vyučen, SŠ
- víceletou praxi ve skladovém hospodářství
- uživatelská znalost PC
- osvědčení na VZV
- zodpovědnost, samostatnost, dobrou pracovní morálku

Pracovní náplň:
- zajištění plynulého pohybu skladovaného zboží
- příjem a expedice zboží
- koordinace skladových zásob
- příprava a provádění pravidelných inventur

Nabízíme:
- přátelské prostředí našeho kolektivu
- ohodnocení dle výsledků

KONTAKT:
tel.: 605 249 140