czstrecha, stresna krytina en de

Střešní krytina SATJAM Roof

SATJAM-ROOF-01-big.png
Technické parametry
SATJAM Roof

SATJAM-ROOF-tabulka.png Technické parametry
SATJAM Roof v provedení Plus

SATJAM-ROOF-tabulka-plus.png
Střešní krytina SATJAM Roof
 

SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

 

Využití střešní krytiny SATJAM Roof
Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty

 
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Roof
 
 

1. Nízká hmotnost
Až 20x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Hmotnost krytiny Satjam Roof v provedení Alumat (slitina hliníku) je pouze 2 kg/m2, u ocelového provedení to je 4,8 Kg/m2.

 

2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou, je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. ArcelorMittal, Myriad, Corus, v případě slitiny hliníku je dodavatelem norská společnost Hydro Norsk.

 

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

 

4. Dlouhá životnost
U hliníku 80 až 100 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 60 let.

 
SATJAM-ROOF-IMAGE-01.png


5. Servis a poradenství
Zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

 

6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

 
SATJAM-ROOF-IMAGE-02.png
 

Technické údaje
Lehké střešní krytiny SATJAM Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6040 mm (u provedení Alumat max. 4500mm), na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii lze u této krytiny měnit délku i výšku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Minimální sklon střechy je 10°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.
Montážní návod ke stažení zde.

 

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Roof opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

 
SATJAM-ROOF-SOFT-LINE.png
 

Základní klempiřské doplňky

 
SATJAM-ROOF-Hrebenac.jpg SATJAM-ROOF-lista-horni.jpg SATJAM-ROOF-lista-spodni SATJAM-ROOF-okapni-plech.jpg
SATJAM-ROOF-uzlabi.jpg SATJAM-ROOF-oplechovani-ke-zdi.jpg SATJAM-ROOF-snehovy-zachytavac.jpg SATJAM-ROOF-snehove-narozi.jpg
SATJAM-ROOF-snehovy-kout.jpg SATJAM-ROOF-hrt.jpg SATJAM-ROOF-odvetravaci-taska.jpg SATJAM-ROOF-kominek-pro-dovod-plynu.jpg
SATJAM-ROOF-odvetravaci-kominek.jpg SATJAM-ROOF-anteni-prostup.jpg SATJAM-ROOF-celo-hrebenace.jpg SATJAM-ROOF-hrebenace-pulkulate.jpg
SATJAM-ROOF-spojka-hrebenace-t.jpg SATJAM-ROOF-spojka-hrebenace.jpg SATJAM-ROOF-odvetravani-hrebenace.jpg SATJAM-ROOF-szo.jpg