x

Střešní krytina SATJAM Bond Metalic

Střešní krytina SATJAM Bond Metalic - ocel

Tloušťka krytiny 0,5 mm
Celková šířka (A) 1 020 mm
Stavební šířka (B) 950 mm
Délka tašky (C) 410 mm
Délka modulu (E) 450 mm
Výška odskoku (D) 28 mm
Počet šablon/m2 2,56 ks
Hmotnost 5,0 kg/m2
Min. sklon použití 12°

Možné povrchové úpravy:

 

Střešní krytina SATJAM Bond Metalic - hliník

Tloušťka krytiny 0,6 mm
Celková šířka (A) 1 020 mm
Stavební šířka (B) 950 mm
Délka tašky (C) 410 mm
Délka modulu (E) 450 mm
Výška odskoku (D) 28 mm
Počet šablon/m2 2,56 ks
Hmotnost 2,0 kg/m2
Min. sklon použití 12°

Možné povrchové úpravy:

Maloformátová střešní krytina SATJAM Bond Metalic

SATJAM Bond Metalic je druhem střešní krytiny, která nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Využita může být při rekonstrukcích střech i na nových střechách rodinných domů, stavbách občanské vybavenosti i komerčních objektech. Malý formát šablon najde uplatnění i na složitých a netradičních tvarech střech. Vyniká však i na střechách jednoduchých.

Využití střešní krytiny SATJAM Bond Metalic

Veškeré novostavby rodinných a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a hospodářské objekty. Uplatnění najde především na rekonstruovaných střechách s možností využití v historické zástavbě.

Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Metalic?

1. Nízká hmotnost

Až 20× nižší, než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku. Hmotnost krytiny SATJAM Bond Metalic v provedení Alumat (slitina hliníku) je cca 2 kg/m2, u ocelového provedení cca 5 kg/m2.

2. Vysoká kvalita materiálu

Výběr vstupního materiálu pro výrobu podléhá přísným kritériím kvality. Proto jsou našimi dodavateli pouze přední světové společnosti jako ArcelorMittal, Myriad, nebo Corus. V případě slitiny hliníku Alumat nám svitky pro výrobu krytiny Bond Metalic dodává norská společnost Hydro Norsk.

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Barvu střešní krytiny si můžete vybrat tak, aby dokonale ladila s fasádou a ostatními stavebními prvky na domě. U hliníkového provedení nabízíme tyto barvy RAL 8017 hnědá, RAL 3011 červená, RAL 7016 šedá a RAL 9005 černá. Více informací zde.

4. Dlouhá životnost

Program „SATJAM Registrační Záruka“ nabízí prodloužené záruky v době trvání až 60 let. Více informací zde.

5. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

6. Komplexní systém

Nabízíme vždy takový sortiment, který odpovídá požadavkům moderního řešení funkčního střešního pláště. Proto kromě krytiny si také můžete vybírat ucelený systém doplňků. Ty se skládají z typizovaných klempířských prvků pro SATJAM Bond Metalic (hřebenáče, lišty, okapní plechy a další). Nechybí ani prostupové tašky, spojovací materiál, difuzní fólie a bezpečnostní prvky.

V nabídce je také ucelený okapový systém SATJAM Niagara. Komplexnost našeho sortimentu také zajišťují střešní okna AURA nebo nadkrokevní izolace SATJAM Izopir s vysokými tepelně-izolačními účinky.

 

Technické údaje

Rozměry střešní krytiny SATJAM Bond Metalic a jejích šablon se můžete dozvědět ve výše uvedené tabulce. Podle zdarma zpracovaného kladečského plánu vám přivezeme přesné množství daných šablon na potřeby vaší stavby. V případě nejasností Vám také rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky nízké váze a maloformátovému provedení je manipulace se střešní krytinou velmi snadná. Díky tomu je snadnější i samotná pokládka střešní krytiny.

Minimální sklon pro SATJAM Bond Metalic je 12°. Využití na střechách s menšími sklony musí být nejprve konzultováno s našimi techniky. Montážní návod ke stažení zde.

Příslušenství střešní krytiny SATJAM Bond Metalic

Nastavení cookies